Sayfa Üstbanner

Yaşam 360

''AİLECEK ŞAŞKINIZ'' FİLM DEĞERLENDİRMESİ

İlk cümleden söylemeliyim ki bu yıl seyrettiğim en güzel Türk Komedi filmiydi.
Konu çok sıcak ;Zengin oğlan  ile  polis kızın aşkı….
Zengin oğlan hem kariyerini hem aşkını gerçekleştirmeye çalışıyor

Ahmet Kural da  Murat Cemcir de rolün hakkını gerçekten vermişler,Aşık olunan kız rolünde Saadet Işıl Aksoy da çok iyi…Ama asıl hakkı verilmesi gerekenlerden biri kızın babası rolündeki Cengiz Bozkurt;gerçekten muhteşem bir oyunculuk gösterisi sergilemiş.

Film çok sıcak ve samimi bir aşk hikayesini anlatıyor ,  ama Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi çağımızın modern Zeki Alasya-Metin Akpınar’ı olma misyonunu bu filmde de  layıkıyla yerine getirmişler.

Filmin ana karakterleri zaten çok güçlü oyunculuk sergiliyor bir de bunlara yan karakterlerde Mustafa Alabora,Günay Karacaoğlu ,Bihter Dinçel gibi son derece usta oyuncular eklenince tadına doyulmayan bir görsel şölen çıkmış ortaya..

Filmin müzikleri ve  diyalog metinleri klasikleşen Ahmet Kural -Murat Cemcir tarzı artık.. ve de çok eğlenceli.Üstelik  küfürler kullanılmadan  da insanları güldürebilmiş olmaları ailecek gidilebilecek bir film oluşmasına neden olmuş,bu yönüyle de senaristlerimize daha  iyi fikirler verir diye düşünüyorum..

Açık söylemek gerekirse önce ‘Deliha ‘ sonra da  ‘Arif ve 216’da yaşadığım komedi filmi hayal kırıklığını  Ailecek Şaşkınız filmi tamamen giderdi.

 Özetle sıcak ,samimi ve eğlenceli bir film seyrederek salondan mutlu ayrılmak isteyenler için kesinlikle gidilmesi gereken  bir film.Şiddetle tavsiye ediyoruz
''AİLECEK ŞAŞKINIZ'' FİLM DEĞERLENDİRMESİ ''AİLECEK ŞAŞKINIZ'' FİLM DEĞERLENDİRMESİ Reviewed by blogdefterimiz@gmail.com on Mart 25, 2018 Rating: 5

6 yorum:

 1. ikiliyi pek sevmesem de filmi merak etmiyor değilim :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de kesinlikle tavsiye ediyorum.Güzel film...

  YanıtlaSil
 3. Şahsen gittim çok beğendim Üsküdara giderken dizisinden beridir takip ederim çok başarılı bir ikili kesinlikle bende tavsiye ediyorum

  YanıtlaSil
 4. Filmi ben de sevdim. Özellikle ikinci yarısını. Cengiz Bozkurt' ta çok başarılıydı.

  YanıtlaSil
 5. Merak ettiğim bir film.Ben gidene kadar vizyondan kalkacak galiba.

  YanıtlaSil
 6. Bence izleyin en azından bir kaç saatliğine mutlu olursunuz

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.