Sayfa Üstbanner

Yaşam 360

MOBİLON NEDİR?NASIL KAZANDIRIR?


Hepimizin hayali çok para kazanmak değil midir?

Üstelik az çalışarak çok kazanmak her zaman en iyi seçenektir.Bu nedenle de özellikle İnternetin yaygınlaşması ile oturduğumuz yerden para kazanma yöntemleri daha da tercih edilir hale gelmiştir.

Bunda başarı kazananlar ise ya çok iyi brokerler veya forex oyuncuları olmuşlardır hep.
Bizim gibi bu işlerden pekte anlamayan ama para kazanma arzusunu en üst seviyede yaşayanlar ise Saadet zincirleri ile Çiftlik Banklar ile genelde mağdur olan taraf olmuşlardır.

Şu sıralar ise yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan MobilOn benim gündemime girdi hatta üye dahi oldum.Henüz yeni bir üye olmama rağmen size deneyimlerimden ve MobilOn sisteminden bahsedeceğim.

MobilOn Konyalı bir grup girişimci tarafından yapılmış yerli ve basit bir yazılım aslında.Mobil akıllı telefonlarınıza marka ayrımı yapmadan proğramı yükleyebilirsiniz.

Önce 1 hafta deneme versiyonu da kullanabilirsiniz.Sonra asıl üye olabilmek için 350 tl hesaba yatırıyorsunuz.Zaten MobilOn'a ödeyeceğiniz tüm para da bu kadar .Bir daha isteseniz de para yatıramıyor veya aynı hat üzerine bir hesap daha açamıyorsunuz.

Peki nasıl kazanıyoruz?

1.yöntem: basit Adsense mantığı reklam seyrediyorsunuz.Ayrıca her saatte bir 3 soruya cevap veriyorsunuz.Karşılığında 40 kuruş kazanıyorsunuz.24 saatten düşünürseniz maksimum günlük 9.60 Tl kazanabilirsiniz.Aylık ta 288 tl ye ulaşan  bir kazanç elde edebilirsiniz.Tabi günün her saati 2 dakikanızı buna ayırıp reklam izlerseniz.
Ben ancak günlük 6 tl civarı bir kazanç elde edecek kadar girebiliyorum onu da söyleyeyim...Bu bile verdiğiniz paranın 2 aya kalmadan çıkarılması ve ondan sonra da özellikle ev hanımları için fatura veya pazar paralarının aylık olarak kazanılması anlamına geliyor...

2-Kazanç yöntemi: sizin referans numaranızla sisteme kayıt olanlardan gelen nakit para ....Her giren size önceden 20 şimdi 30 tl kazandırıyor...Sistemin hızlı yayılma potansiyelini düşündüğümüzde burdan da iyi para kazananlar var..

3-Kazanç yöntemi: sizin referans numaranız ile üye olanların reklamlara tıklaması ve soru cevaplamasında da siz para kazanıyorsunuz.

4.yöntem ise MobilOn'un çözüm ortakları olan mağaza,Şirket ve firmalar var ,bunların yelpazesi oldukça geniş..Bu firmaların internet sitelerine direk MobilOn'un yazılımı üzerinden kendi referans numarınızla ulaşıyor ve burdan yaptığınız veya eşinize dostunuza yaptıracağınız alışverişlerden de %3-4 oranın da komisyon alıyorsunuz.Ayrıca Uçak ve Otobüs Bileti,Çiçek alımı,Sigorta,otel vb satışlardan da anlaşmalı şirketler üzerinden komisyon alıyorsunuz.


Benim MobilOn'a üye olmamdaki en önemli faktör ise arkadaşlar bütün bu kazanma yöntemlerinin karşılığında sadece 300 tl bir ücret ödemiş olmam...En kötü ihtimal bu parayı kaybetsem dahi mağdur psikolojisine girmeden hayatımı sürdürebileceğim cüzi bir rakam...oturup ta nasıl 300 tl mi kaptırdım diye üzülecek halimde yok..

Sistem şimdilik iyi gidiyor ve ben zaten verdiğim paranın biraz da olsa üstünde geri dahi aldığım için artık daha rahatım...

Dilim döndüğünce sizlere bu sistemi anlatmaya çalıştım.Daha ayrıntılı bilgi isteyenler blogdefterimiz@gmail.com adresinden mail atabilir veya yorum kısmında yazabilir.Eğer sizde sisteme üye olmak isterseniz 01171093  referans numarası ile üye olabilir böylece ilk girişte bana da kazandırmış olursunuz:)
                                                             Sevgi ve sağlıkla kalın...MOBİLON NEDİR?NASIL KAZANDIRIR? MOBİLON NEDİR?NASIL KAZANDIRIR? Reviewed by blogdefterimiz@gmail.com on Mayıs 29, 2018 Rating: 5

3 yorum:

  1. BU İŞ ÇOK MANTIKLI GERÇEKTEN

    YanıtlaSil
  2. bana da mantıklı geldi

    YanıtlaSil
  3. ben 2 aydır kullanıyorum 400 tl aldım .100 tl kardayım şimdilik

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.